درباره ما

کارخانه فولاد غدیر یزد

شرکت فولاد سازی و نورد غدیر یزد در سال 82 با شماره ثبت 6272 تاسیس و در شهرک صنعتی یزد احداث گردید و با تولید شمش های فولادی از طریق اینگات آغاز بکار نمود. در سال 94 با تغییر در سرمایه گذاران شرکت، با تامین خط ریخته گری پیوسته و توسعه ماشین آلات و تجهیزات، اتكا به دانش فنی و مديريتی خود و با استفاده از متخصصين داخلی و خارجی، توانسته بخشی از نیاز صنایع نورد فولاد کشور را تامین نماید. این مجتمع تولیدی فرصت اشتغال مستقیم برای 110 نفر فراهم نموده است. شرکت فولاد سازی و نورد غدیر یزد قادر است شمش فولاد آلیاژی سبک ساختمانی (بیلت) تولید نماید.

سخنان مدیر عامل

امروز بی شک صنعت استراتژیک فولاد یکی از مهمترین و البته تاثیرگذارترین صنایع در هر کشوری برای رشد و توسعه صنعتی و اقتصادی است.

فولاد از جمله صنایعی است که برحسب جریان مواد اولیه، ایجاد درآمد و اشتغال دارای ارتباطات قبلی و بعدی بسیار قوی است بطوری که کلیه اقتصادهای صنعتی مهم با وجود یک صنعت فولاد قدرتمند شناخته می شوند و حتی رشد بسیاری از کشورهای توسعه یافته فعلی در مراحل اولیه توسعه تا حد وسیعی به قدرت صنایع فولادشان وابسته بوده است. با توجه به تفاوت بارز کشورها از نظر دسترسی به مواد اولیه، انرژی، بازار مصرف، نیروی انسانی و فن آوری به کار رفته در تولید، قیمت تمام شده فولاد در هر کشور تفاوت آشکاری با سایر کشورها دارد. ما با ایجاد سازمانی پویا و استفاده از نیروی انسانی متخصص درون شرکتی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های متخصصین کشور، همچنین استفاده از مشاورین فنی، مفتخر به ارائه خدمت به یکی از بزرگترین و موفق‌ترین مجموعه‌های صنعتی کشور هستیم. ما اعتقاد داریم دستیابی به هر موفقیت باید نقطه آغازین موفقیت‌های بعدی باشد تا سازمان به رشد و بلوغ دست­یابد و تسهیم دانش را لازمه ارتقاء سطح دانش شرکت و همچنین جوامع پیرامونی می‌دانیم؛ لذا به ­عنوان شرکتی از خانواده بزرگ فولاد آماده‌ایم تا در کنار ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به شرکت‌های داخل این گروه صنعتی، زمینه‌های همکاری، مشارکت و ارائه خدمت را به سایر شرکت‌ها گسترش دهیم. ما افتخار داریم بگوییم در افزایش بهره‌وری و رضایت‌مندی مشتریان نهایت تلاش خود را به ­کار ­خواهیم ­گرفت. رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود؛ زیرا معتقدیم پیشرفت در کنار یکدیگر و با یکدیگر، موجب هم­افزایی و خلق ارزش بیشتر برای همه ذینفعان می‌گردد.